• עיצוב קומפקטי וביצועים מקצועיים

    מכונת אספרסו ידנית, המשלבת את התשוקה של הכנת אספרסו בדרך איטלקית מסורתית, יחד עם עיצוב חדשני ומודרני. גוף המכונה עשוי נירוסטה באיכות גימור ועיצוב מרשימים. ניתן להשתמש בפודים או בקפה טחון באמצעות אחד משלושת הפילטרים המצורפים – פילטר לכוס אחת, שתיים או פילטר ייעודי לפודים. המכונה מאפשרת הקצפה נוחה וקלה תוך שניות מועטות, תודות לפטנט ייחודי, מקציף “Pannarello” עם אפשרות תזוזה של 180 מעלות, קלה לניקיון ותחזוקה.

  • אחריות יבואן

    Lorem Ipsum הוא פשוט טקסט גולמי של תעשיית ההדפסה וההקלדה. Lorem Ipsum היה טקסט סטנדרטי עוד במאה ה-16, כאשר הדפסה לא ידועה לקחה מגש של דפוס ועירבלה אותו כדי ליצור סוג של ספר דגימה. ספר זה שרד לא רק חמש מאות שנים אלא גם את הקפיצה לתוך ההדפסה האלקטרונית, ונותר כמו שהוא ביסודו. ספר זה הפך פופולרי יותר בשנות ה-60 עם ההוצאה לאור של גליון פונטי המכיל פסקאות של Lorem Ipsum. ועוד יותר לאחרונה עם פרסום תוכנות המחשב האישי כגון Aldus page maker שמכיל גרסאות של Lorem Ipsum.

  • ידית מסנן מיוחדת לקרמה מוגברת "Crema Perfetta"

    מכונות הקפה של Gaggia מביאות את חווית הקפה לרמה חדשה בזכות המסנן המיוחד "Crema Perfetta". עם המסנן החדש תקבל כוס מושלמת של אספרסו איטלקי טעים ואיכותי לאורך זמן רב - בכל פעם. Lorem Ipsum הוא פשוט טקסט גולמי של תעשיית ההדפסה וההקלדה. Lorem Ipsum היה טקסט סטנדרטי עוד במאה ה-16, כאשר הדפסה לא ידועה לקחה מגש של דפוס ועירבלה אותו כדי ליצור סוג של ספר דגימה. ספר זה שרד לא רק חמש מאות שנים אלא גם את הקפיצה לתוך ההדפסה האלקטרונית, ונותר כמו שהוא ביסודו. ספר זה הפך פופולרי יותר בשנות ה-60 עם ההוצאה לאור של גליון פונטי המכיל פסקאות של Lorem Ipsum. ועוד יותר לאחרונה עם פרסום תוכנות המחשב האישי כגון Aldus page maker שמכיל גרסאות של Lorem Ipsum.

  • מקציף חלב קלאסי

מקציף חלב קלאסי

לחץ מושלם לטעם עשיר ומלא של אספרסו

תואם לשימוש עם פודים

מגש חימום כוסות משולב

ידית לקרמה מוגברת "Crema Perfetta"

משקל ומידות

נתונים טכניים

Manuals

נתונים טכניים

מקציף החלב מסורתי "Panarello" הופך את החלב לקצף מדהים תוך שניות להכנה מהירה של משקאות מבוססים חלב כמו קפוצ'ינו, לאטה מקיאטו ועוד... הוא גם מספק מים חמים לתה.
לחץ מכונת הקפה של 15 bar , מבטיח שתמיד תקבל את טעם האספרסו האותנטי ותהנה מכל כוס מחדש.
המכונות הידניות של Gaggia מגיעות עם מסנן קפה תואם להכנה של 1 או 2 כוסות של קפה, ומסנן מיוחד המתאים לשימוש עם פודים קפה, שנקרא ESE - Easy Serve Espresso. מצוין להכנה מהירה של אספרסו איכותי.
מכונות האספרסו של Gaggia משלבות אלמנט חימום לכוסות קפה חסכוני באנרגיה. טרום חימום הכוס תבטיח שהאספרסו שלך נשאר חם במשך זמן רב יותר.
מכונות הקפה של Gaggia מביאות את חווית הקפה לרמה חדשה בזכות "מגביר קרמה" - "Crema Perfetta" עם המסנן החדש תקבל כוס מושלמת של אספרסו איטלקי טעים ואיכותי לאורך זמן ללא צורך במדידת כמות הקפה או עובי הטחינה.
גובה כוס מרבית: 75 מ"מ. ממדי המוצר: 20*26.5*29.7 ס”מ. משקל המוצר: 4 ק"ג. קיבולת מיכל מים: 1,0 L.
הספק: 950 W. לחץ משאבה: 15 בר. דוד : אלומיניום. תדר: 50 Hz. מתח: 230 V.