מכונות קפה

מכונות קפה

מכונות קפה

מכונות קפה קפסולות

בהמשך לשינויי הצריכה בעולם הקפה ,אנחנו חווים תרבות חדשה בכל בית ומשרד הנקראת - קפסולות קפה.

מהיר, קל, נוח, טעים, זמין, קומפקטי, מגוון, תוצאה אחידה וחזרתית. הכל כבר נאמר על קפסולות הקפה המפיקות אספרסו מכובד ואיכותי במאמץ קטן מאד, גם אתם יכולים להתחדש במכונת קפסולות...

מכונות קפה קפסולות של גאגיה מביאות לכם את הנוחות של אספרסו מבושל בבית המגובה על ידי 80 שנות מסורת איטלקית.

מכונות קפה ידניות

החלוץ האיטלקי אקילה גאגיה זכה לכינוי "האב" של המכונה המודרנית לאספרסו. הוא המציא את מכונת האספרסו הראשונה עם בוכנה בשנת 1938, ולנצח הצליח לשנות את העולם של בישול אספרסו. מאז אותו יום היסטורי הפך השם Gaggia , לשם נרדף לאספרסו יוצא דופן ומסורת איטלקית משובחת.

עם מעל 80 שנות ניסיון, Gaggia ממשיכה את מורשתה גם היום עם קטלוג מכונות קפה ידניות בסגנון רטרו-איטלקי בשילוב עם מוסכמות הנדסיות מודרניות.

מכונות קפה אוטומטיות

תיהנו מאספרסו איטלקי מסורתי בלחיצת כפתור אחת!

כאשר הקפה שאתה שותה בבית טעים כמו אחד שאתה קונה בבר, אנחנו בטוחים שאתה משתמש במכונת קפה של Gaggia.

הקו היוקרתי של מכונות הקפה האוטומטיות של Gaggia כולל מכונות פופולריות כמו Anime, Velasca, ו Babila - זה לקחת את האיכות ואת הנוחות של בית קפה ולשים אותו על השיש שלך.

מכונות קפה מקצועיות

Achille Gaggia התחיל את המותג שלו בבית קפה משל עצמו. אין פלא שהמכונות המקצועיות של Gaggia הם עדיין מועדפים על ידי הבריסטות היום בכל העולם.

מתכוונים לפתוח בית קפה או בר ומתלבטים איזה מכונת קפה מתאימה לכם? בואו להתייעץ איתנו איזה מכונת קפה תתאים בדיוק לכם ותתחילו להכין קפה איטלקי אוטנטי איכותי כך שהלקוחות שלכם יצאו מרוצים תמיד.